پنل لایکر

اگر به دنبال کسب درآمد بالا از طریق فروش محصولات شبکه های اجتماعی یا شغلی آسان و ایده آل هستید می توانید از پنل نمایندگی ما استفاده کنید!
پنل نمایندگی لایکر بر خلاف پنل های دیگر هیچ هزینه اشتراک و محدودیت شارژ نخواهد داشت و شما پس از عضویت در در این پنل قادر خواهید بود تا کلیه محصولات شبکه های اجتماعی را با سود بسیار زیاد تنها با چند کلیک به فروش برسانید!

تنها کافی است که یک پیج اینستاگرام و یا یک وب سایت با نام فروش لایک و فالوور تاسیس کنید و خدمات پنل ما را به مشتری های خود بفروشید. همچنین ما می توانیم در زمینه طراحی و پیاده سازی سایت های عادی و یا اتوماتیک به شما کمک کنیم به این صورت که مشتری ها با ثبت سفارش در سایت شما، بدون نیاز به هیچ گونه اقدامی از سمت شما سفارش های خود را ثبت و دریافت نمایند. همچنین در پنل نمایندگی ما به API دسترسی خواهید داشت تا شما هم بتوانید به مشتری های خود پنل نمایندگی ارائه بدهید.

قابل ذکر است که مشتری های شما به هیچ وجه متوجه نخواهند شد که سفارش های شما از طریق پنل ما انجام می شود و با کمی تبلیغات و تلاش و کسب مشتری ثابت، می توانید به درآمد میلیونی در ماه برسید.
پس از ثبت نام در پنل نمایندگی فروش لایک و فالوور و خدمات کلیه شبکه های اجتماعی، می توانید با شارژ حساب سفارش های خودتان را ثبت نموده و هزینه هر سفارش از مبلغ شارژ شما کم خواهد شد.

برای مشاهده لیست خدمات و سرورهای پنل ما می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

https://liker24.com/services (توجه داشته باشید که قیمت ها به ازای هر ۱۰۰۰ عدد است)

برای شروع لطفا به سایت پنل لایکر به آدرس www.liker24.com مراجعه نمایید و پس از ثبت نام و شارژ حساب کاربری خود، از قیمت های استثنایی و دست اول سرورهای ما کمال استفاده را ببرید. همچنین در صورت بروز هرگونه سوال می توانید با بخش پشتیبانی ما ارتباط برقرا کنید.

0